پدیده در انتظار پایان دلچسب

    98 views
شاگردان مهاجری با شکست حریف هفته پانزدهم خود، می توانند عملکرد خوب خود را تکمیل کنند. به گزارش "فوتپارس"، پدیده نیم فصل اول لیگ برتر را به بهترین شکل آغاز کرد و با کسب پیروزی برابر استقلال و سپاهان مدعی در 5 دیدار ابتدایی نشان داد که در فصل جاری شرایط مناسبی دارد. هر چند نتایج خوب این تیم در مقطعی از نیم فصل اول دستخوش اتفاقات حاشیه ای و تغییرات برخی از اعضای کادرفنی شد؛ اما پدیده باز هم در هفته های پایانی به هفته های خوب خود بازگشت.…

سه شنبه, 14 آذر, 1396 :: 12:32

کد خبر : 601

شاگردان مهاجری با شکست حریف هفته پانزدهم خود، می توانند عملکرد خوب خود را تکمیل کنند.

به گزارش “فوتپارس“، پدیده نیم فصل اول لیگ برتر را به بهترین شکل آغاز کرد و با کسب پیروزی برابر استقلال و سپاهان مدعی در 5 دیدار ابتدایی نشان داد که در فصل جاری شرایط مناسبی دارد. هر چند نتایج خوب این تیم در مقطعی از نیم فصل اول دستخوش اتفاقات حاشیه ای و تغییرات برخی از اعضای کادرفنی شد؛ اما پدیده باز هم در هفته های پایانی به هفته های خوب خود بازگشت.

شاگردان مهاجری در هفته آخر نیم فصل اول برابر گسترش فولاد قرار خواهند گرفت و با کسب سه امتیاز این دیدار می توانند با 27 امتیاز بهترین نیم فصل خود در ادوار لیگ برتر را رقم بزنند تا یک پایان دلچسب را در نیم فصل اول لیگ هفدهم ثبت کنند.

پیروزی خانگی شاگردان مهاجری اگر با عدم نتیجه گیری پیکان و فولاد خوزستان همراه شود، این باشگاه می تواند نیم فصل لیگ را در رتبه بسیار به پایان برساند؛ اتفاقی که بهترین جایگاه این باشگاه در ادوار لیگ است.

نظرات

تمام حقوق این سایت متعلق به « فوتپارس » می باشد .