جهانبخش صدرنشین رده‌بندی برترین گلزنان فصل ۱۸ – ۲۰۱۷ اردویژه هلند

    76 views
به گزارش فوتپارس،روزنامه معتبر آلخمن‌ داخلاد که در شهر روتردام هلند چاپ می‌شود نظرسنجی با موضوع چه کسی بیشترین شانس آقای گلی اردویژه را دارد، برگزار کرد. در این نظرسنجی علیرضا جهانبخش که با ۱۸ گل‌زده صدرنشین رده‌بندی برترین گلزنان فصل ۱۸ - ۲۰۱۷ اردویژه هلند است با کسب ۶۳ درصد آرای شرکت‌کنندگان در نظرسنجی روزنامه آلخمن‌ داخبلاد در جایگاه نخست قرار دارد. هیروینگ لوزانو از تیم پی‌اس‌وی آیندهوون با ۱۶ گل‌زده فقط ۱۶ درصد آرای هواداران هلندی را برای داشتن شانس آقای گلی دریافت کرد. فران سول از تیم…

شنبه, 8 اردیبهشت, 1397 :: 13:50

کد خبر : 31018

به گزارش فوتپارس،روزنامه معتبر آلخمن‌ داخلاد که در شهر روتردام هلند چاپ می‌شود نظرسنجی با موضوع چه کسی بیشترین شانس آقای گلی اردویژه را دارد، برگزار کرد.

در این نظرسنجی علیرضا جهانبخش که با ۱۸ گل‌زده صدرنشین رده‌بندی برترین گلزنان فصل ۱۸ – ۲۰۱۷ اردویژه هلند است با کسب ۶۳ درصد آرای شرکت‌کنندگان در نظرسنجی روزنامه آلخمن‌ داخبلاد در جایگاه نخست قرار دارد. هیروینگ لوزانو از تیم پی‌اس‌وی آیندهوون با ۱۶ گل‌زده فقط ۱۶ درصد آرای هواداران هلندی را برای داشتن شانس آقای گلی دریافت کرد. فران سول از تیم ویلم (۱۱ درصد)، وخورست، همبازی جهانبخش در تیم آلکمار (۵ درصد) و یونسن از تیم دن‌هاخ (۵ درصد) رتبه‌های سوم تا پنجمی را به خود اختصاص دادند.

فصل ۱۸- ۲۰۱۷ اردویژه تا ۲ هفته دیگر پایان خواهد یافت و علیرضا جهانبخش علاوه بر داشتن شانس آقای گلی نامزد جایزه بهترین بازیکن فصل در روزنامه فوتبال اینترنشنال هلند نیز محسوب می‌شود.

نظرات

تمام حقوق این سایت متعلق به « فوتپارس » می باشد .