سرخط خبرها
خانه / جام جهانی / هروه رنار : ایران ، کلید موفقیت ماست

هروه رنار : ایران ، کلید موفقیت ماست

سرمربی تیم ملی مراکش “هروه رنار” معتقد است که نتیجه اولین دیدار تیمش در جام جهانی مقابل ایران، کلید موفقیت این تیم خواهد بود.

به گزارش “فوتپارس“، قرعه کشی مرحله گروهی جام جهانی روز گذشته برگزار شد و مراکش که بعد از 20 سال به جام جهانی رسید، با تیم های ایران، اسپانیا و پرتغال همگروه شد.

این تیم در اولین دیدار باید مقابل ایران قرار بگیرد و رنار اعتقاد دارد نتیجه این دیدار تاثیر زیادی روی عملکرد تیمش در دیدارهای بعدی دارد.

او به خبرنگاران گفت:” دیدار مقابل ایران، دیدار کلیدی ماست. در مجموع، گروه دشواری است؛ یکی از سخت ترین گروه ها؛ اما بازیکنان باید انگیزه و جاه طلبی فوق العاده ای را به نمایش بگذارند.

ما توانستیم به جام جهانی برسیم و تلاش می کنیم تا این فرصت را به راحتی از دست ندهیم. هرچند این گروه سخت به نظر می رسد؛ اما بازیکنان مراکش تلاش می کنند تا با همان انگیزه ای که در مقدماتی جام جهانی داشتند، ظاهر شوند، زیرا در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست.

ما دو بازی بزرگ با پرتغال و اسپانیا داریم؛ تیم هایی که همه ترجیح می دادند با آنها روبرو نشوند. آنها تمام تلاش شان را می کنند تا به مرحله بعدی جام جهانی برسند.”

همچنین ببینید

جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال بانوان تا پایان هفته شانزدهم

به گزارش فوتپارس،جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال بانوان تا پایان هفته شانزدهم بشرح زیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *