سرخط خبرها
خانه / فوتبال ایران / لیگ یک / کافی با یک پیامک سمت گرفت، به کرمان آمد، معرفی شد، تقدیر کرد، عکس گرفت و رفت به پایتخت!!!

کافی با یک پیامک سمت گرفت، به کرمان آمد، معرفی شد، تقدیر کرد، عکس گرفت و رفت به پایتخت!!!

به گزارش فوتپارس،سه شکست متوالی مسی ها به ترتیب مقابل شهرداری تبریز، خونه به خونه و گل گهر سیرجان منجر به استعفای امجد مسعود زاده مدیرعامل وقت مس و در ادامه کناره گیری احمد نخعی از سمت مربیگری این باشگاه شد، دقایقی از بازی مقابل سیرجان نگذشته بود که مدیران مس با استعفای مسعود زاده موافقت کردند(مسعود زاده به اتوبان بندر-کرمان نرسیده بود که برکنار شد) و کمتر از  ۲۴ ساعت محمدرضا کافی مدیرعامل باشگاه فوتسال مس سونگون را جانشین وی کردند.

کافی مدیر عامل کنونی مس به همراه تیم مس سونگون توانسته بود در فصل ۹۶_۹۷ قهرمان لیگ برتر فوتسال کشور شود.

بیش از دو هفته از روی کار آمدن مدیر عامل جدید باشگاه مس کرمان میگذرد اما همچنان این تیم در بلاتکلیفی به سر میبرد.

گمان می‌کنیم مدیر عامل جدید مس فراموش کرده است که در شرایطی آشفته و بحرانی، باشگاه مس دست به تغییر زده است‌.

مسئولان از اون انتظار دارند  تا سر و سامانی به احوالات نه چندان خوب باشگاه بدهد، و همچنین تجربیاتش از موفقیت اخیر در مدیریت فوتسال را به مس تزریق کند. اما ظاهرا وی مس کرمان را با مس سونگون و همچنین زمین چمن با تمام حواشی و اتفاقاتش را با سالن سقف پوشیده و کم حاشیه فوتسال اشتباه گرفته است! و یا شاید هم جو شهر تبریز با شرایط خاص و فرهنگ و آداب و رسومش را با کرمان مقایسه می کند؟!

کافی باید بداند برای برطرف کردن مشکلات آمده است نه اینکه باشگاه را به حاشیه ببرد و کار را از این خراب تر کند!

کافی به شهری پا گذاشته است با هزاران هوادار پیگیر و عاشق فوتبال، هوادارانی که جز نتیجه گیری باشگاه محبوبشان به چیز دیگری فکر نمی کنند .

کرمانی که از بچه ی چهار ساله ی در راه مهدکودک تا پیرمرد هفتاد ساله ی تکیه زده بر نیمکت پارکها همه و همگی جویای احوال و نتایج باشگاه شهرشان!

آقای کافی فراموش نکنید که روزی همین باشگاه در رده سوم بالاترین سطح فوتبال ایران قرار داشت و در مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان آسیا بسیار از بزرگان فوتبال را زمین گیر کرده بود.

کافی با یک پیامک سمت گرفت، به کرمان آمد، معرفی شد، تقدیر کرد، عکس گرفت و رفت به پایتخت!!!

نه از برنامه هایش برای باشگاه سخنی به میان آورد و نه پاسخگوی هیچ خبرنگار و رسانه ای بود و نه اندک احترامی به هواداران مشتاق گذاشت!

صحبت هایش را با مشاورانش کرد؛ همانهایی که در باشگاه قبلی هم در کنارش بوده  اند و ای کاش حداقل مشاوره درست به ایشان بدهند.

دومین بازی بعد از کنار رفتن احمد نخعی هم از راه رسید و هواداران همچنان منتظر نام سرمربی جدیدشان هستند ولی باید نظاره گر دارکو کروات دستیار نخعی سرمربی سابق تیم و مترجم حاشیه سازش روی نیمکت مس باشند.

جناب کافی یادتان باشد شهری که مدیریت باشگاهش را به دست گرفته اید، کرمان است و کوچکترین اشتباهی از جانب شما و دوستان به اصطلاح مشاورتان برای باشگاه جبران ناپذیر است و این نکته را گوشزد میکنم که قطعا در شما توانایی هایی دیده شده است که به این سمت منصوب شده اید و آمده اید برای تغییر و بهبود شرایط بحرانی کنونی!!!

همچنین ببینید

پیش بازی خونه به خونه بابل و بادران تهران از هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول فوتبال

به گزارش فوتپارس،از هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور امروز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *