سرخط خبرها
خانه / فوتبال ایران / لیگ یک / ملوان با سه گل،سه امتیاز دربی شمال را از آن خود کرد

ملوان با سه گل،سه امتیاز دربی شمال را از آن خود کرد

ملوان بندرانزلی

به گزارش فوتپارس،در یکی از بازی های مهم امروز، تیم های ملوان بندر انزلی و نساجی مازندران دربی شمال کشور را در شهر انزلی و ورزشگاه تختی برگزار کردند.

ملوان میزبان این بازی را با برتری آغاز کرد و در همان ابتدا موفق شد با گل بابک مرادی از میهمان پیش بیفتد. نساجی در ادامه برای جبران گل خورده شکل تهاجمی پیدا کرد و چند موقعیت به دست آورد اما دومین گل نیمه اول بازی هم وارد دروازه این تیم شد. شهریار مقانلو پاس رو به جلوی هم تیمی خود را در دقیقه 43 بازی تبدیل به گل کرد تا میزبان با خیالی آسوده به رختکن برود. در نیمه دوم هم ملوانی ها خوب کار کردند و در دقیقه 51 بازهم روی یک حرکت از جناحین دفاع نساجی موقعیتی خطرناک ایجاد کردند. این توپ توسط مجید بهروزی، مدافع نساجی، به اشتباه وارد دروازه مازندرانی ها شد تا یک پیروزی قاطع برای ملوان رقم بخورد. تیم نساجی پس از اینکه در بازی قبلی مقابل خونه به خونه بابل شکست خورد، امروز هم مقابل یک تیم شمالی دیگر مغلوب شد تا روند ناموفق مقابل تیم های شمالی را ادامه دهد.

شاگردان مهابادی در حالی با 39 امتیاز به رده پنجم جدول سقوط کردند که فرصت ماندن در رده چهارم و هم امتیاز شدن با تیم دوم جدول را داشتند. ضمنا در حال حاضر تیم اکسین هم اگر در مقابل شهرداری ماهشهر پیروز شود، جای نساجی را در رتبه پنجم جدول می گیرد.

در سمت مقابل شاگردان نادر دست نشان با این پیروزی پرگل 35 امتیازی شدند و به رده هشتم جدول صعود کردند. با این روند از دست رفتن امتیازات که تیم های بالانشین در هفته های اخیر داشته اند، ملوانی ها هم امیدوار هستند که بتوانند خود را به جمع مدعیان صعود به لیگ برتر اضافه کنند.

همچنین ببینید

پیش بازی خونه به خونه بابل و بادران تهران از هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول فوتبال

به گزارش فوتپارس،از هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور امروز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *