سرخط خبرها
خانه / فوتبال ایران / لیگ دسته دوم / سه تیم در هفته بیست و یکم لیگ دسته دو فوتبال صعود به لیگ یک را مسجل کردند

سه تیم در هفته بیست و یکم لیگ دسته دو فوتبال صعود به لیگ یک را مسجل کردند

دنیای فوتبال 2017
دنیای فوتبال 2017

به گزارش فوتپارس،هفته بیست و یکم مسابقات لیگ دسته دوم در گروه سوم در اوج حساسیت خود برگزار شد و3تیم موفق شدند در این هفته صعود خود را مسجل کنند.

با پایان یافتن بازی های هفته بیست و یکم مسابقات لیگ دسته دوم تیم های شهرداری فومن،نفت امیدیه،خوشه طلایی ساوه به ترتیب با قرار گیری در مکان های اول، دوم و سوم جدول به مرحله دوم مسابقات لیگ دسته دوم صعود کردند.

در یکی از حساس ترین بازی های این هفته خوشه طلایی در ساوه میزبان خیبر بود و در حالی که تا دقایق تلف شده این دیدار با تساوی 1بر1دنبال می شد اگر همین نتیجه باقی می ماند 4تیم میتوانستند جشن صعود خود را همین امروز برگزار کنند اما گل دقایق پایانی خوشه طلایی و همچنین گل دقایق پایانی شهرداری همدان به پالایش آبادان باعث شد تکلیف یک تیم صعود کننده و یک تیم سقوط کننده از این گروه به هفته پایانی موکول شود.

بعثت کرمانشاه در فومن نتوانست رویای صعود را برای خود تعبیر کند و با وجود داشتن چند موقعیت خطرناک و حتی به لرزه در آوردن دیرک دروازه در وقت های تلف شده متحمل باخت1بر0شد تا در هفته پایانی هیچ شانسی برای صعود نداشته باشد البته اگر خوشه طلایی گل دقایق پایانی را وارد دروازه خیبر نمی کرد بعثت در هفته پایانی نیز شانس کمی برای صعود داشت.

شهرداری همدان با اینکه با1گل در وقت های تلف شده از سد پالایش آبادان گذشت در هفته پایانی با توجه به استراحتی که دارد نمیتواند صعود کند اما از لحاظ سقوط خیال خود را راحت کرد.

نفت امیدیه با اینکه تا لحظات پایانی از شهرداری بم پیش بود اما بمی ها کار را به تساوی کشاندند تا در هفته پایانی شانس کم خود را برای بقا حفظ کرده باشند.

بدین ترتیب در هفته پایانی دو تیم پالایش آبادان و پاس همدان باید برای صعود بجنگند که در این بین شانس آبادانی ها با توجه به اختلاف 3امتیازی بیشتر است.

البته پاس همدان همان اندازه که شانس صعود دارد به همن اندازه باید مراقب باشد که با نتایجی که رقم میخورد سقوط نکند.

از بین تیم های شهرداری بم،خیبر خرم آباد و پاس همدان نیز یک تیم در هفته پایانی راهی مسابقات لیگ دسته سوم خواهد شد که با توجه به این موضوع دیدار هفته پایانی شهرداری بم در مقابل پاس همدان میتواند دیدار حیاتی برای بقا در لیگ دسته دوم باشد.

هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم در گروه سوم روز شنبه 96/11/28برگزار خواهد شد.

 

 

همچنین ببینید

برنامه مرحله دوم رقابتهای لیگ دسته دو فوتبال

به گزارش فوتپارس،برنامه هفته اول‌از مرحله دوم رقابتهای لیگ دسته دو فوتبال اعلام شد.طبق زمانبندی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *