پرسپولیس ، سپیدرود را دست کم نگیر

    80 views
شاگردان برانکو ایوانکوویچ با آماری فوق العاده خصوصا در بازی‌های خارج از خانه به مصاف سپیدرود خواهند رفت. به گزارش "فوتپارس"، پرسپولیس از هفت دیدار قبلی خارج از خانه خود در این فصل 6 پیروزی و یک تساوی را به نام خود کرده و اگر خوش شانس بود می‌توانست بازی با سپاهان را نیز به سود خود خاتمه دهد که در دقایق پایانی به تساوی رضایت داد. عملکرد مناسب پرسپولیس در دیدارهای خارج از خانه این نوید را می‌دهد تا آنها برابر سپیدرود قعرنشین نیز کار آسوده‌ای پیش رو داشته…

دوشنبه, 13 آذر, 1396 :: 13:38

کد خبر : 488

شاگردان برانکو ایوانکوویچ با آماری فوق العاده خصوصا در بازی‌های خارج از خانه به مصاف سپیدرود خواهند رفت.

به گزارش “فوتپارس“، پرسپولیس از هفت دیدار قبلی خارج از خانه خود در این فصل 6 پیروزی و یک تساوی را به نام خود کرده و اگر خوش شانس بود می‌توانست بازی با سپاهان را نیز به سود خود خاتمه دهد که در دقایق پایانی به تساوی رضایت داد.

عملکرد مناسب پرسپولیس در دیدارهای خارج از خانه این نوید را می‌دهد تا آنها برابر سپیدرود قعرنشین نیز کار آسوده‌ای پیش رو داشته باشند؛ اما تجربه جدال با مشکی پوشان در این فصل و خصوصا فصل گذشته نشان می‌دهد که آنها معمولا در دیدارهای که انتظار برد از آنها می‌رود ناامیدکننده ظاهر می‌شوند.

سپیدرود با توجه به قعرنشینی در جدول نمی‌خواهد این بازی خانگی را به سادگی از دست بدهد و کورس نجات از سقوط را به دیگر رقبا واگذار کند. پرسپولیس در فصل گذشته در خانه مشکی پوشان با یک شکست دور از انتظار که البته با تیم ذخیره‌اش رقم خورد، از کسب نتیجه دور ماند. این شکست البته آخرین باخت آنها در لیگ داخلی محسوب می‌شود که هفت ماه از آن گذشته است. با این حال آنها در دیدار این فصل نیز نتوانستند سیاه جامگان یا مشکی پوشان فعلی را شکست دهند و با یک تساوی خانگی به کار خود خاتمه دادند.

نظرات

تمام حقوق این سایت متعلق به « فوتپارس » می باشد .