سرخط خبرها
خانه / فوتبال ایران / لیگ برتر / میلاد فراهانی: در نیم‌فصل اول امتیازهای زیادی را از دست دادیم/ حالا نفت به سختی شکست می‌خورد

میلاد فراهانی: در نیم‌فصل اول امتیازهای زیادی را از دست دادیم/ حالا نفت به سختی شکست می‌خورد

میلاد فراهانی
میلاد فراهانی

دروازه بان تیم فوتبال نفت تهران تاکید کرد که تیمش در فصل جاری به دنبال کسب یک جایگاه آبرومندانه در جدول رده بندی لیگ برتر است.

به گزارش فوتپارس، میلاد فراهانی درباره وضعیت فعلی نفت تهران و نتایج این تیم در هفته‌های اخیر اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و چند هفته است که نباخته‌ایم. در آخرین بازی هم یک امتیاز باارزش از سپاهان گرفتیم و نشان دادیم که حالا نفت به سختی شکست می‌خورد. ما در نیم‌فصل اول امتیازهای زیادی را از دست دادیم، ولی حالا دنبال جبران هستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نفت از منطقه خطر جدا شده است یا خیر، تأکید کرد: ما اصلاً به این چیزها فکر نمی‌کنیم. پتانسیل فنی نفت در حدی است که در بازی‌های باقیمانده خیلی خوب امتیاز بگیرد و چند پله در جدول صعود کند. ما می‌خواهیم در پایان فصل یک جایگاه آبرومندانه در جدول رده‌بندی داشته باشیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران با اشاره به تقابل تیمش با صنعت نفت در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر گفت: ما در این بازی هدفی جز برد نخواهیم داشت. در شش بازی اخیر هم شکست نخوردیم و این شکست‌ناپذیری باید ادامه داشته باشد. خدا را شکر تیم ما آرامش دارد و این موضوع از هر چیزی مهم‌تر است.

همچنین ببینید

لئوناردو پادوانی

لئوناردو پادوانی جراحی می شود

مدافع برزیلی تیم فوتبال استقلال باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. به گزارش فوتپارس، لئواندرو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *