مقصد آینده نیمار کجاست ؟

    231 views
به گزارش فوتپارس ، نیمار به این دلیل که دوست ندارد دیگر زیر سایه مسی باشد و برای رسیدن به توپ طلا قصد دارد از بارسا جدا شده و پی اس جی مقصد بعدی او خواهد بود. مارکا و آس کمی بعد گزارش دادند که باشگاه پاریسی منتظر پاسخ مثبت نیمار است تا 222 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد او را پرداخت کند.     نشریه اکیپ، پس از انتشار این اخبار و به نقل از یک منبع موثق در باشگاه پی اس جی نوشت:« ما قصد نداریم وارد نمایش نیمار…

سه شنبه, 27 تیر, 1396 :: 10:48

کد خبر : 34

به گزارش فوتپارس ، نیمار به این دلیل که دوست ندارد دیگر زیر سایه مسی باشد و برای رسیدن به توپ طلا قصد دارد از بارسا جدا شده و پی اس جی مقصد بعدی او خواهد بود. مارکا و آس کمی بعد گزارش دادند که باشگاه پاریسی منتظر پاسخ مثبت نیمار است تا 222 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد او را پرداخت کند.

 

 

نشریه اکیپ، پس از انتشار این اخبار و به نقل از یک منبع موثق در باشگاه پی اس جی نوشت:« ما قصد نداریم وارد نمایش نیمار شویم. او یک رقم فسخ قرارداد بسیار بالا دارد و باید واقع بین بود.»

در قسمتی دیگر از گزارش اکیپ آمده است که مسئولان پی اس جی هنوز از نیمار دلخور هستند چرا که سال گذشته در همین روزها و با وجود ساعت ها مذاکره، در نهایت ترجیح داد قراردادش را با بارسا تمدید کند. مسئولان پاری سن ژرمن معتقدند که نیمار برای بالاتر بردن حقوق خود از پی اس جی سوء استفاده کرده است.

روز گذشته همچنین روبرت فرناندز، مدیر ورزشی بارسا نیز در واکنش به شایعات اخیر در مورد نیمار گفت که هیچ باشگاهی رقم فسخ قرارداد او را پرداخت نخواهد کرد که نشان از اطمینان بلوگرانا نسبت به ماندگار بودن فوق ستاره برزیلی داشت.

نظرات

تمام حقوق این سایت متعلق به « فوتپارس » می باشد .