سرخیو آگوئرو در راه چلسی

    128 views
به گزارش فوتپارس ، از ابتدای تابستان نام های زیادی از جمله لوکاکو، موراتا، اوبامیانگ و بلوتی برای تقویت خط حمله مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر شنیده شده که تا به حال هیچ کدام نتیجه نداشته است اما طبق اخبار شبکه اسکای طی 24 ساعت اخیر، چلسی برای جذب سرخیو آگوئرو دست به کار شده است. آگوئرو 28 ساله فصل قبل علیرغم سپری کردن چند جلسه محرومیت موفق به زدن 30 گل برای سیتیزن ها شد اما گواردیولا بیشتر علاقه به استفاده از گابریل ژسوس در ترکیب ثابت خط حمله تیمش…

سه شنبه, 27 تیر, 1396 :: 10:56

کد خبر : 42

به گزارش فوتپارس ، از ابتدای تابستان نام های زیادی از جمله لوکاکو، موراتا، اوبامیانگ و بلوتی برای تقویت خط حمله مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر شنیده شده که تا به حال هیچ کدام نتیجه نداشته است اما طبق اخبار شبکه اسکای طی 24 ساعت اخیر، چلسی برای جذب سرخیو آگوئرو دست به کار شده است.

آگوئرو 28 ساله فصل قبل علیرغم سپری کردن چند جلسه محرومیت موفق به زدن 30 گل برای سیتیزن ها شد اما گواردیولا بیشتر علاقه به استفاده از گابریل ژسوس در ترکیب ثابت خط حمله تیمش دارد و همین موضوع ممکن است آگوئرو را راهی چلسی کند.

البته چند روز قبل مالک باشگاه سیتی تمام شایعات جدایی این مهاجم آرژانتینی را تکذیب کرده و او را یکی از بهترین مهاجمان جهان خواند اما تمایل سیتی به جذب اوبامیانگ ممکن است در نهایت باعث انتقال آگوئرو به لندن شود.

نظرات

تمام حقوق این سایت متعلق به « فوتپارس » می باشد .