سرخط خبرها
خانه / فوتبال اروپا / لیگ هلند / تن هاگ رسما به عنوان سرمربی آژاکس معرفی شد

تن هاگ رسما به عنوان سرمربی آژاکس معرفی شد

تن هاگ
تن هاگ

به گزارش فوتپارس تن هاگ  رسما به عنوان سرمربی تیم آزاکس انتخاب شد و از اول ژانویه، هدایت آژاکس را با قراردادی دو سال و نیمه برعهده خواهد گرفت . در بایرن مونیخ و در زمان حضور گواردیولا، هدایت تیم رزرو باشگاه را برعهده داشت و پس از آن به هلند بازگشت تا هدایت باشگاه اوترخت را برعهده بگیرد. حال او از این باشگاه جدا شد و هدایت آژاکس را برعهده گرفته است .

تن هاگ به عنوان مدیر فنی و سرمربی در اوترخت فعالیت کرد و در فصل اول حضورش در این تیم، کار را در رده پنجم به پایان رساند و تیم را برای اولین بار پس از دوازده سال به فینال جام حذفی رساند که مقابل فاینورد متحمل شکست شدند.

 

مارسل کایزر در تابستان، جانشین پیتر بوش روی نیمکت آژاکس شد ولی نتایج ضعیف در نهایت منجر به اخراج او شد تا حالا تن هاگ هدایت آژاکس را برعهده بگیرد. کایزر در رقابت های اروپایی بسیار ضعیف کار کرد و از چمپیونزلیگ و یورو لیگ حذف شد. با این حال در لیگ هلند آنها با 5 امتیاز در تعقیب صدرنشین یعنی آیندهوون بودند. با این حال در نهایت او و کادر فنی اش متشکل از دنیس برگ کمپ و اسپایکرمن از هدایت آژاکس کنار گذاشته شدند.

تن هاگ سال گذشته به عنوان بهترین مربی هلند معرفی شد و عملکرد خوب او در گذشته، از عوامل اصلی انتخابش توسط آژاکس بوده است.

همچنین ببینید

فان پرسی

فان پرسی و ثبت اولین گلش پس از بازگشت به فاینورد

به گزارش فوتپارس فان پرسی ستاره هلندی که پس از 14 سال به فاینورد بازگشت، موفق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *