اتهام خشونت عليه حيوانات به نامزد رونالدو

    190 views
پوشیدن یک پالتو باعث شد نامزد کریستیانو رونالدو با واکنش‌های منفی مواجه شود. فوتپارس: جورجينا رودريگس همسر جوان كريس رونالدو شايد تا قبل از آشنايي با كريس زندگي كم حاشيه و بي‌دردسري داشت ولي از زماني كه زندگي مشتركش را با ستاره پرتغالي رئال آغاز كرده به شدت زير ذره‌بين ريزبين و نكته‌سنج منتقدان است. حالا او به خاطر به تن كردن يك كت با كلي حرف و حديث روبه‌رو شده و انتقادات زيادي از او مطرح شده است. او كه سه هفته پيش زايمان كرد و دختر خودش و…

جمعه, 24 آذر, 1396 :: 11:24

کد خبر : 4268

پوشیدن یک پالتو باعث شد نامزد کریستیانو رونالدو با واکنش‌های منفی مواجه شود.

فوتپارس: جورجينا رودريگس همسر جوان كريس رونالدو شايد تا قبل از آشنايي با كريس زندگي كم حاشيه و بي‌دردسري داشت ولي از زماني كه زندگي مشتركش را با ستاره پرتغالي رئال آغاز كرده به شدت زير ذره‌بين ريزبين و نكته‌سنج منتقدان است. حالا او به خاطر به تن كردن يك كت با كلي حرف و حديث روبه‌رو شده و انتقادات زيادي از او مطرح شده است. او كه سه هفته پيش زايمان كرد و دختر خودش و كريس را به دنيا آورد اين روزها هواداران زيادي دارد كه دائما به تمجيد و تحسين از او مي‌پردازند و تيپ او را مورد ستايش قرار مي‌دهند. ولي در اين ميان منتقديني هم دارد و حالا به خاطر پالتوي پوستي كه در جريان مراسم توپ طلا به تن كرده و عكسي را از خودش منتشر كرده بود به دردسر افتاده.

جورجيناي 23 ساله كه شنيده مي‌شود در سال 2018 قرار است جشن ازدواجش با كريس را برگزار كند در هنگام سفر به پاريس براي همراهي رونالدو در مراسم توپ طلا، كتي از جنس پوست متعلق به برند سيلوينا ماروتي را به تن داشت كه قيمت آن حدوداً 3600 يورو است. او در جريان اين مراسم اين كت را با پيراهني مشكي استفاده كرد.انتشار تصاويري از جورجينا با اين كت جنجالهاي زيادي را حتي بين فالوورهايش به راه انداخته‌‌؛ چراكه جنس پوست اين كت، پوستي طبيعي است و بدين ترتيب دوست داران محيط زيست و حيات وحش او را به خشونت عليه حيوانات متهم كرده‌اند.

طراح اين كت در صفحه رسمي‌‌اش در اينستاگرام نوشت كه كتي كه جيو به تن داشته طراح اوست و مدل ميلان اين كمپاني است. او در صفحه‌‌اش دراينستاگرام نوشت:«جورجينا كت مدل ميلان ما را در مراسم توپ طلا به تن داشت. اين فوق‌‌‌العاده است.» و اين پست را با 17 هشتگ منتشر كرد كه يكي از آنها «فشن پوست» است و بدين ترتيب ذكر كرده كه جنس پوست اين كت، از پوست طبيعي است و از تركيبات مصنوعي استفاده نشده.

خبر ورزشی

نظرات

تمام حقوق این سایت متعلق به « فوتپارس » می باشد .