سرخط خبرها
خانه / فوتبال ایران / لیگ برتر / ابراهیم صالحی: برد مقابل پدیده ما را به بازی‌ها بازگرداند / برای گرفتن سهمیه آسیا تلاش می‌کنیم

ابراهیم صالحی: برد مقابل پدیده ما را به بازی‌ها بازگرداند / برای گرفتن سهمیه آسیا تلاش می‌کنیم

ابراهیم صالحی
ابراهیم صالحی

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی تاکید کرد که برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا ناامید نیستند.

گزارش فوتپارس، ابراهیم صالحی که در بازی با پدیده گل پیروزی‌بخش تیمش را به ثمر رساند، در درباره آخرین وضعیت پارس جنوبی گفت: برد مقابل پدیده ما را به بازی‌ها بازگرداند و این در حالی است که چند هفته به دلیل نتیجه نگرفتن با اُفت روحی مواجه شده بودیم. باید از مهدی تارتار تشکر کنم که تیم را از این فشار خارج کرد، همین‌طور از مدیرعامل باشگاه که خیلی برای ما زحمت می‌کشد. خوشبختانه هواداران هم حامی ما بودند و امیدوارم آنها را خوشحال کنیم.

وی در مورد اینکه تیمش چند درصد برای کسب سهمیه شانس دارد، خاطر نشان کرد: گرفتن سهمیه آسیا سخت است، چون رقابت فشرده‌ای بین چند تیم وجود دارد، با این حال ما ناامید نیستیم و برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم. دو بازی هم با رقیبان مستقیم‌مان یعنی ذوب‌آهن و پارس جنوبی در خانه داریم و می‌توانیم از این امتیاز استفاده کنیم.

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد عملکردش در فصل جاری اظهار داشت: من چهار پنالتی برای تیم گرفتم، چهار یا پنج پاس گل دادم و دو گل هم زدم. فکر می‌کنم عملکردم متوسط بوده است، ولی اینکه در اکثر بازی‌ها به میدان رفتم نشان می‌دهد که کادر فنی از عملکردم راضی بوده است.

همچنین ببینید

لئوناردو پادوانی

لئوناردو پادوانی جراحی می شود

مدافع برزیلی تیم فوتبال استقلال باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. به گزارش فوتپارس، لئواندرو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *